Ova stranica je mašinski prevedena sa islandskog; merodavna je islandska verzija. Íslenska

115 igrača u bazi

Igrači

Ekipa 2026-27

AJIslandAlbert Ingi JóhannssonGodina rođenja: 20091 utakmica · 2 gola ove godineIslandAxel Vilji BragasonGodina rođenja: 20096 utakmica · 15 golova ove godineÁKIslandÁsgeir Óli KristjánssonGodina rođenja: 20023 utakmice · 1 gol ove godineBAIslandBragi Rúnar AxelssonGodina rođenja: 19812 utakmice · 0 golova ove godineBOIslandBruno Maza OrobioGodina rođenja: 20117 utakmica · 38 golova ove godineIslandEinar HalldórssonGodina rođenja: 19572 utakmice · 0 golova ove godineEEIslandEinar Orri EinarssonGodina rođenja: 20099 utakmica · 19 golova ove godineESIslandEinar SigurðarsonGodina rođenja: 20115 utakmica · 8 golova ove godineFHIslandgolmanFriðrik Unnar HákonarsonGodina rođenja: 20116 utakmica · 0 golova ove godineGABrazilIslandGuilherme Carmignoli De AndradeGodina rođenja: 20007 utakmica · 29 golova ove godineHJIslandHálfdán Breki JónssonGodina rođenja: 20126 utakmica · 26 golova ove godineHHIslandgolmanHermann Alexander HákonarsonGodina rođenja: 20099 utakmica · 0 golova ove godineHNIslandHilmir Freyr NorðfjörðGodina rođenja: 20109 utakmica · 20 golova ove godineICMoldavijaIgor ChiseliovGodina rođenja: 19924 utakmice · 8 golova ove godineJSBrazilIslandJhonatan C. R. Dos SantosGodina rođenja: 19997 utakmica · 40 golova ove godineJNBrazilPortugalijaJose Esteves Lopes NetoGodina rođenja: 20007 utakmica · 37 golova ove godineJHIslandJóhann Pétur HalldórssonGodina rođenja: 20121 utakmica · 0 golova ove godineKHIslandKolbeinn HjörleifssonGodina rođenja: 20113 utakmice · 1 gol ove godineKKIslandKristján Hrafn KristjánssonGodina rođenja: 20087 utakmica · 7 golova ove godineKRIslandKristófer Aaron RabetokotanyGodina rođenja: 20116 utakmica · 33 gola ove godineLMHrvatskaLazar MinicGodina rođenja: 19944 utakmice · 0 golova ove godineLKHrvatskaLovro KresicGodina rođenja: 19977 utakmica · 23 gola ove godineÓVIslandÓli Björn VilhjálmssonGodina rođenja: 19912 utakmice · 0 golova ove godineÓÍIslandÓlíver Örn ÍsleifssonGodina rođenja: 20099 utakmica · 5 golova ove godinePHIslandPatrekur Rafn HafþórssonGodina rođenja: 20111 utakmica · 5 golova ove godinePKIslandPétur Arnar KristjánssonGodina rođenja: 20115 utakmica · 6 golova ove godinePJIslandPétur Þór JónssonGodina rođenja: 20088 utakmica · 26 golova ove godineSOIslandSigurður Hólmsteinn OlgeirssonGodina rođenja: 20111 utakmica · 0 golova ove godineSEIslandSveinbjörn EyþórssonGodina rođenja: 20114 utakmice · 4 gola ove godineTKJapanTota KiyokuroGodina rođenja: 20031 utakmica · 1 gol ove godineYMJapanYuji MoriyaGodina rođenja: 20034 utakmice · 6 golova ove godine

Svi igrači

#IgračNacionalnostRođenUtakmiceGoloviPrvi putPoslednji put
1Stefán Freyr JónssonIsland20041571720192026
2Axel Vilji BragasonIsland200913151820222026
3Hermann Alexander HákonarsonIsland2009120520222026
4Óli Björn VilhjálmssonIsland199111827120192026
5Pétur Þór JónssonIsland200811439520222026
6Daníel Wale AdeleyeIsland200111232120192024
7Kristján Hrafn KristjánssonIsland200811025020222026
8Einar Orri EinarssonIsland20099716420222026
9Endijs KusnersLetonija20039547320212026
10Hilmir Freyr NorðfjörðIsland20109529620222026
11Sudario Eidur CarneiroIsland20048910020192026
12Guilherme Carmignoli De AndradeBrazilIsland20008424320222026
13Jhonatan C. R. Dos SantosBrazilIsland19998321620222026
14Jose Esteves Lopes NetoBrazilPortugalija20008138020222026
15Ásgeir Óli KristjánssonIsland2002746020192026
16Rolands LebedevsLetonija199674420202023
17Þráinn Ágúst ArnaldssonIsland20017112420192023
18Jón Ómar GíslasonIsland20006925820202023
19Guðmundur Brynjar BjörgvinssonIsland2005669720212025
20Gunnar Ingi HákonarsonIsland20066620420212025
21Bruno Maza OrobioIsland20116321320222026
22Tadeo Ulises SaldunaArgentina20006211320192022
23Axel SveinssonIsland19936116820212025
24Guntis PilpuksLetonija20006027020202023
25Kenya KasaharaJapan19885313320212025
26Kei AnegayamaJapan2001519520242026
27Suguru HikawaJapan19964720020212023
28Albert Marzelíus HákonarsonIsland200646020222025
29Pétur Arnar KristjánssonIsland2011442620222026
30Friðrik Unnar HákonarsonIsland201143120232026
31Edvards ToksLetonija2009427520252026
32Orri NorðfjörðIsland20084115120222026
33Shuto TakenakaJapan20034015320252026
34Mikel Amilibia ArristaŠpanija19983911920212023
35Aleksa StefanovicSrbija20023310520192021
36Sveinbjörn EyþórssonIsland2011334120232026
37Hálfdán Breki JónssonIsland2012325920242026
38Jonas MaierNemačka199429220242025
39Elías Ari GuðjónssonIsland1999283820192022
40Petr HlavenkaČeška2003282920252026
41Hreinn Róbert JónssonIsland1999273820192021
42Kolbeinn HjörleifssonIsland2011262520242026
43Tugberk CatkinTurska1990256520232024
44Albert Ingi JóhannssonIsland2009242420222026
45Alexander Auðun JónssonIsland2011232520252026
46Patrekur Rafn HafþórssonIsland2011239720242026
47Victor Manuel Peinado IturrinoŠpanija2001234420222023
48Kenta IsodaJapan1999211720242025
49Raivis GorbunovsLetonija19982116020202021
50Kristófer Aaron RabetokotanyIsland2011205320252026
51Anton Freyr TraustasonIsland1992181520192022
52Njáll GunnarssonIsland199018720192021
53Skúli Þorsteinn NorðfjörðIsland197617620192025
54Arturs KugisLetonija199216020252026
55Emanuel EvangelistaBrazil200116320222023
56Óskar Eðvald AndrasonIsland2013161320252026
57Sérgio BarrosPortugalija1992168820252026
58Ólafur Brim StefánssonIsland2000156220232025
59Kyrstof HrachovecČeška2006148820252026
60Yuji MoriyaJapan2003142120262026
61Einar HalldórssonIsland195713620242026
62Gautur Óli GíslasonIsland200412620192020
63Pavel MacovchinMoldavija1992121720252025
64Alexander KarlssonIsland199911020212022
65Levente MorvaiMađarska200010420212021
66Marek LesanskyČeška2005101820252025
67Otto Karl KontEstonija1998102720242024
68Bragi Rúnar AxelssonIsland19819220192026
69Eiður Otri GuðmundssonIsland20119120252026
70Einar Bragi GuðmundssonIsland199291120242025
71Jens Ingvar GíslasonIsland19989020192019
72Kacper TyszkiewiczPoljskaIsland20079020252026
73Leó Renaud-DavidFrancuska198794720232023
74Ólíver Örn ÍsleifssonIsland20099520262026
75Richard KopanaSlovačka20019420242025
76Lubomir IvanytsiaUkrajinaSlovačka199082020252025
77Matthias KokorschNemačka19848020192020
78Salmar Már Salmarsson HagalínIsland19948520192020
79Admilson FurtadoZelenortska Ostrva199572220242024
80Dejan KaranSrbija199771320242024
81Lovro KresicHrvatska199772320262026
82Oliver RabekSlovačka198771420252025
83Þórir Karl SigurðssonIsland20097220222022
84Arnar RafnssonIsland20046320192021
85Alexander TatarintsevRusija19905620232023
86Christos KederisGrčka199451420242024
87Daniels MikijanskisLetonija20055520232023
88Dominiks KozlovskisLetonija19975420232023
89Dorde ColovicSrbija199852320242024
90Einar SigurðarsonIsland20115820262026
91Noah Virgil Angelo BardouFrancuska200251420222022
92Patrick Bergmann KaltoftDanska19955020222023
93Þorsteinn SæmundssonIsland19965820212021
94Felipe CondeixaBrazil20024220252025
95Igor ChiseliovMoldavija19924820262026
96Lazar MinicHrvatska19944020262026
97Ólafur Tryggvi GuðmundssonIsland200242620252025
98Sigurður Óli RúnarssonIsland19944120212021
99Símon Richard EraclidesIsland20114520252026
100Halldór Ingvi HaraldssonIsland19953120242025
101Alexander Jean-Pierre Jacques AbilyFrancuska20002820232023
102Artem YankovskyiUkrajina20032020232023
103Dan KorgerČeška19972520252025
104Elgars KusnersLetonija20062220252026
105Gísli Jörgen GíslasonIsland19982420202020
106Jóhann Pétur HalldórssonIsland20122020252026
107Sigurður Hólmsteinn OlgeirssonIsland20112120252026
108Yevhenii VelmozhkoUkrajina20052020232023
109Danil ZorkinUkrajina20031320232023
110Garðar Logi GuðmundssonIsland20111020242024
111Hákon HermannssonIsland19801020242024
112Marcin AnikiejPoljskaIsland20081020242024
113Stefán Diego GarciaIsland19921320192019
114Sverrir Hrafn NorðfjörðIsland20131020222022
115Tota KiyokuroJapan20031120262026