Această pagină este tradusă automat din islandeză; versiunea în islandeză este cea valabilă. Íslenska

115 jucători în arhivă

Jucători

Lotul 2026-27

AJIslandaAlbert Ingi JóhannssonAnul nașterii: 20091 meci · 2 goluri anul acestaIslandaAxel Vilji BragasonAnul nașterii: 20096 meciuri · 15 goluri anul acestaÁKIslandaÁsgeir Óli KristjánssonAnul nașterii: 20023 meciuri · 1 gol anul acestaBAIslandaBragi Rúnar AxelssonAnul nașterii: 19812 meciuri · 0 goluri anul acestaBOIslandaBruno Maza OrobioAnul nașterii: 20117 meciuri · 38 de goluri anul acestaIslandaEinar HalldórssonAnul nașterii: 19572 meciuri · 0 goluri anul acestaEEIslandaEinar Orri EinarssonAnul nașterii: 20099 meciuri · 19 goluri anul acestaESIslandaEinar SigurðarsonAnul nașterii: 20115 meciuri · 8 goluri anul acestaFHIslandaportarFriðrik Unnar HákonarsonAnul nașterii: 20116 meciuri · 0 goluri anul acestaGABraziliaIslandaGuilherme Carmignoli De AndradeAnul nașterii: 20007 meciuri · 29 de goluri anul acestaHJIslandaHálfdán Breki JónssonAnul nașterii: 20126 meciuri · 26 de goluri anul acestaHHIslandaportarHermann Alexander HákonarsonAnul nașterii: 20099 meciuri · 0 goluri anul acestaHNIslandaHilmir Freyr NorðfjörðAnul nașterii: 20109 meciuri · 20 de goluri anul acestaICRepublica MoldovaIgor ChiseliovAnul nașterii: 19924 meciuri · 8 goluri anul acestaJSBraziliaIslandaJhonatan C. R. Dos SantosAnul nașterii: 19997 meciuri · 40 de goluri anul acestaJNBraziliaPortugaliaJose Esteves Lopes NetoAnul nașterii: 20007 meciuri · 37 de goluri anul acestaJHIslandaJóhann Pétur HalldórssonAnul nașterii: 20121 meci · 0 goluri anul acestaKHIslandaKolbeinn HjörleifssonAnul nașterii: 20113 meciuri · 1 gol anul acestaKKIslandaKristján Hrafn KristjánssonAnul nașterii: 20087 meciuri · 7 goluri anul acestaKRIslandaKristófer Aaron RabetokotanyAnul nașterii: 20116 meciuri · 33 de goluri anul acestaLMCroațiaLazar MinicAnul nașterii: 19944 meciuri · 0 goluri anul acestaLKCroațiaLovro KresicAnul nașterii: 19977 meciuri · 23 de goluri anul acestaÓVIslandaÓli Björn VilhjálmssonAnul nașterii: 19912 meciuri · 0 goluri anul acestaÓÍIslandaÓlíver Örn ÍsleifssonAnul nașterii: 20099 meciuri · 5 goluri anul acestaPHIslandaPatrekur Rafn HafþórssonAnul nașterii: 20111 meci · 5 goluri anul acestaPKIslandaPétur Arnar KristjánssonAnul nașterii: 20115 meciuri · 6 goluri anul acestaPJIslandaPétur Þór JónssonAnul nașterii: 20088 meciuri · 26 de goluri anul acestaSOIslandaSigurður Hólmsteinn OlgeirssonAnul nașterii: 20111 meci · 0 goluri anul acestaSEIslandaSveinbjörn EyþórssonAnul nașterii: 20114 meciuri · 4 goluri anul acestaTKJaponiaTota KiyokuroAnul nașterii: 20031 meci · 1 gol anul acestaYMJaponiaYuji MoriyaAnul nașterii: 20034 meciuri · 6 goluri anul acesta

Toți jucătorii

#JucătorNaționalitateNăscutMeciuriGoluriPrimulUltimul
1Stefán Freyr JónssonIslanda20041571720192026
2Axel Vilji BragasonIslanda200913151820222026
3Hermann Alexander HákonarsonIslanda2009120520222026
4Óli Björn VilhjálmssonIslanda199111827120192026
5Pétur Þór JónssonIslanda200811439520222026
6Daníel Wale AdeleyeIslanda200111232120192024
7Kristján Hrafn KristjánssonIslanda200811025020222026
8Einar Orri EinarssonIslanda20099716420222026
9Endijs KusnersLetonia20039547320212026
10Hilmir Freyr NorðfjörðIslanda20109529620222026
11Sudario Eidur CarneiroIslanda20048910020192026
12Guilherme Carmignoli De AndradeBraziliaIslanda20008424320222026
13Jhonatan C. R. Dos SantosBraziliaIslanda19998321620222026
14Jose Esteves Lopes NetoBraziliaPortugalia20008138020222026
15Ásgeir Óli KristjánssonIslanda2002746020192026
16Rolands LebedevsLetonia199674420202023
17Þráinn Ágúst ArnaldssonIslanda20017112420192023
18Jón Ómar GíslasonIslanda20006925820202023
19Guðmundur Brynjar BjörgvinssonIslanda2005669720212025
20Gunnar Ingi HákonarsonIslanda20066620420212025
21Bruno Maza OrobioIslanda20116321320222026
22Tadeo Ulises SaldunaArgentina20006211320192022
23Axel SveinssonIslanda19936116820212025
24Guntis PilpuksLetonia20006027020202023
25Kenya KasaharaJaponia19885313320212025
26Kei AnegayamaJaponia2001519520242026
27Suguru HikawaJaponia19964720020212023
28Albert Marzelíus HákonarsonIslanda200646020222025
29Pétur Arnar KristjánssonIslanda2011442620222026
30Friðrik Unnar HákonarsonIslanda201143120232026
31Edvards ToksLetonia2009427520252026
32Orri NorðfjörðIslanda20084115120222026
33Shuto TakenakaJaponia20034015320252026
34Mikel Amilibia ArristaSpania19983911920212023
35Aleksa StefanovicSerbia20023310520192021
36Sveinbjörn EyþórssonIslanda2011334120232026
37Hálfdán Breki JónssonIslanda2012325920242026
38Jonas MaierGermania199429220242025
39Elías Ari GuðjónssonIslanda1999283820192022
40Petr HlavenkaCehia2003282920252026
41Hreinn Róbert JónssonIslanda1999273820192021
42Kolbeinn HjörleifssonIslanda2011262520242026
43Tugberk CatkinTurcia1990256520232024
44Albert Ingi JóhannssonIslanda2009242420222026
45Alexander Auðun JónssonIslanda2011232520252026
46Patrekur Rafn HafþórssonIslanda2011239720242026
47Victor Manuel Peinado IturrinoSpania2001234420222023
48Kenta IsodaJaponia1999211720242025
49Raivis GorbunovsLetonia19982116020202021
50Kristófer Aaron RabetokotanyIslanda2011205320252026
51Anton Freyr TraustasonIslanda1992181520192022
52Njáll GunnarssonIslanda199018720192021
53Skúli Þorsteinn NorðfjörðIslanda197617620192025
54Arturs KugisLetonia199216020252026
55Emanuel EvangelistaBrazilia200116320222023
56Óskar Eðvald AndrasonIslanda2013161320252026
57Sérgio BarrosPortugalia1992168820252026
58Ólafur Brim StefánssonIslanda2000156220232025
59Kyrstof HrachovecCehia2006148820252026
60Yuji MoriyaJaponia2003142120262026
61Einar HalldórssonIslanda195713620242026
62Gautur Óli GíslasonIslanda200412620192020
63Pavel MacovchinRepublica Moldova1992121720252025
64Alexander KarlssonIslanda199911020212022
65Levente MorvaiUngaria200010420212021
66Marek LesanskyCehia2005101820252025
67Otto Karl KontEstonia1998102720242024
68Bragi Rúnar AxelssonIslanda19819220192026
69Eiður Otri GuðmundssonIslanda20119120252026
70Einar Bragi GuðmundssonIslanda199291120242025
71Jens Ingvar GíslasonIslanda19989020192019
72Kacper TyszkiewiczPoloniaIslanda20079020252026
73Leó Renaud-DavidFranța198794720232023
74Ólíver Örn ÍsleifssonIslanda20099520262026
75Richard KopanaSlovacia20019420242025
76Lubomir IvanytsiaUcrainaSlovacia199082020252025
77Matthias KokorschGermania19848020192020
78Salmar Már Salmarsson HagalínIslanda19948520192020
79Admilson FurtadoCapul Verde199572220242024
80Dejan KaranSerbia199771320242024
81Lovro KresicCroația199772320262026
82Oliver RabekSlovacia198771420252025
83Þórir Karl SigurðssonIslanda20097220222022
84Arnar RafnssonIslanda20046320192021
85Alexander TatarintsevRusia19905620232023
86Christos KederisGrecia199451420242024
87Daniels MikijanskisLetonia20055520232023
88Dominiks KozlovskisLetonia19975420232023
89Dorde ColovicSerbia199852320242024
90Einar SigurðarsonIslanda20115820262026
91Noah Virgil Angelo BardouFranța200251420222022
92Patrick Bergmann KaltoftDanemarca19955020222023
93Þorsteinn SæmundssonIslanda19965820212021
94Felipe CondeixaBrazilia20024220252025
95Igor ChiseliovRepublica Moldova19924820262026
96Lazar MinicCroația19944020262026
97Ólafur Tryggvi GuðmundssonIslanda200242620252025
98Sigurður Óli RúnarssonIslanda19944120212021
99Símon Richard EraclidesIslanda20114520252026
100Halldór Ingvi HaraldssonIslanda19953120242025
101Alexander Jean-Pierre Jacques AbilyFranța20002820232023
102Artem YankovskyiUcraina20032020232023
103Dan KorgerCehia19972520252025
104Elgars KusnersLetonia20062220252026
105Gísli Jörgen GíslasonIslanda19982420202020
106Jóhann Pétur HalldórssonIslanda20122020252026
107Sigurður Hólmsteinn OlgeirssonIslanda20112120252026
108Yevhenii VelmozhkoUcraina20052020232023
109Danil ZorkinUcraina20031320232023
110Garðar Logi GuðmundssonIslanda20111020242024
111Hákon HermannssonIslanda19801020242024
112Marcin AnikiejPoloniaIslanda20081020242024
113Stefán Diego GarciaIslanda19921320192019
114Sverrir Hrafn NorðfjörðIslanda20131020222022
115Tota KiyokuroJaponia20031120262026